web creation software

Biz Kimiz

Firmamız 2002 yılında kurulmuş olup 2010 yılına kadar ağırlıklı olarak iç piyasaya hizmet etmiştir. 2010 yılında Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Tanzanya, Libya, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Endonezya, Afganistan, Malezya gibi ülkelere ihracat yapmaya başlamıştır.
25 kişilik kalifiye personelimizle günlük 23bin adet takke üretimi ve günlük bin çift ayakkabı üretim kapasitesi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1

Günlük Üretim Kapasitesi

Günlük Üretimimiz de 2010 yılından bu yana 25 kişilik kalifiyeli personel grubumuz ile günde 23bin adet takke ve bin çift ayakakbı üretim kapasitesine sahibiz.

2

Makine Kapasitesi

Günlük 23.000 adet takke ve bin adet bez ayakkabı üretiminde Konya' dan Arap ve Afrika ülkelerine ihracatımız gelişmektedir.

3

Atölye Büyüklüğü

Fevzi Çakmak Mahallesi Aykent Sanayi Sitesinde 2bin metrekare kapalı alanımız ile tam donanımlı üretime hazır bulunmaktayız. Tır giriş alanı ile siz müşterilerimize söz verildiği tarihte teslimatımızı gerçekleştiriyoruz.

VİZYON VE MİSYON


Kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir tekstil firması olmak.

ÜRÜNLER

Bize abone olun

E-Posta Adresinizi giriniz